Bezpłatne usługi opiekuńcze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
czwartek, 20 lipca 2017 09:11

 

Oferujemy bezpłatne usługi opiekuńcze. Bezpłatny wynajem sprzętu rehabilitacyjnego. Zgłoś się do Nas! Pomożemy Tobie, w opiece nad osobą niesamodzielną.

Fundacja Rozwoju Społeczno - Gospodarczego w ramach projektu "Bezpłatne usługi opiekuńcze w woj. zachodniopomorskim" oferuje wsparcie dla osób niesamodzielnych z terenu woj. zachodniopomorskiego. Projekt jest współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach niniejszego projektu oferujemy bezpłatne świadczenie usług opiekuńczych oraz wynajem sprzętu rehabilitacyjnego. Dysponujemy profesjonalnym personelem, który pomoże w opiece, udzieli wsparcia w
związku z niemożnością samodzielnego wykonywania podstawowych czynności dnia codziennego oraz  korzystania ze stałej lub długotrwałej opieki i pomocy osób trzecich. W ramach usług opiekuńczych zapewniamy, m.in.:
pomoc w zaspakajaniu codziennych potrzeb życiowych, opiekę higieniczna, zapewnienie kontaktów z otoczeniem, usługi treningowe w zakresie uczenia i rozwijania umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia.

Bezpłatne usługi opiekuńcze kierowane są dla osób, których dochód nie przekracza 951,00 zł na osobę samotnie gospodarującą lub 771,00 zł na osobę w rodzinie. W projekcie wsparcie kierowane jest do osób niesamodzielnych i osób niepełnosprawnych, których dochód nie przekracza (150% właściwego kryterium dochodowego, o którym mowa w ustawie z dnia 12.03.2004 r. o pomocy społecznej). Niepełnosprawność nie jest samodzielnym kryterium naboru. Wsparcie w ramach projektu bezpłatne.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie - zapraszamy!


Kontakt 886 468 299 lub e-mail. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.