Kluby sportowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
piątek, 09 marca 2012 12:05

WYKAZ KLUBÓW SPORTOWYCH DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE POWIATU CHOSZCZEŃSKIEGO

1. Parafialny Klub Sportowy „Jutrzenka” Choszczno
2.   Miejski Klub Sportowy „PIAST” Choszczno
3.   Klub Koszykówki „ŻAK” Choszczno
4.   Klub Żeglarski „SZTAKSEL” Pełczyce
5.   Ludowo-Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Wiktoria” Zieleniewo
6.   Uczniowski Klub Sportowy „Drawianka” Drawno
7.   Uczniowski Klub Sportowy „LUBIANA” w Lubianie
8.   Choszczeński Klub Karate
9.   Uczniowski Klub Sportowy „Wigor” Piasecznik
10. Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy „POMORZANIN” Zamęcin
11. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Błękitni Sarnik” w Chrapowie
12. Uczniowski Klub Sportowy „Korona-Raduń” w Raduniu
13. Uczniowski Klub Sportowy „INA” w Stradzewie
14. Uczniowski Klub Sportowy „AS” Sławęcin
15. Uczniowski Klub Sportowy „Junior” w Suliszewie
16. Uczniowski Klub Szachowy „Skoczek” w Choszcznie
17. Uczniowski Klub Sportowy „PEŁCZ” Pełczyce
18. Uczniowski Klub Sportowy „Sprawni-Razem-Suliszewo”
19. Ludowo Uczniowski Klub Sportowy „ARABESKA” Pławno
20. Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” Pełczyce
21. Uczniowski Klub Sportowy „Foka” Choszczno
22. Uczniowski Klub Sportowy „START” Choszczno
23. Ludowy Klub Sportowy „Świt” Barnimie
24. Uczniowski Klub Sportowy „START” Rzecko
25. Ludowy Zespół Sportowy „Sokół” Granowo
26. Uczniowski Klub Sportowy „Armwrestling *Złoty Orzeł* Choszczno”
27. Uczniowski Klub Sportowy „DANCE” Pełczyce
28. Klub Sportowy „GRYF” Objezierze
29.Klub Sportowy „KŁOS” Pełczyce
30. Młodzieżowy Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Orzeł "’ Bierzwnik
31. Klub Sportowy „POMORZANKA” Jarosławsko
32. Miejski Klub Sportowy „DRAWA” w Drawnie
33. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „TRAMP” Jarosławsko
34. Klub Sportowy „INA NADARZYN"
35. Uczniowski Klub Sportowy „HERKULES” w Niemieńsku
36. Uczniowski Klub Sportowy „KOMAR” w Radaczewie
37. Uczniowski Klub Sportowy „INA” Recz
38. Uczniowski Klub Sportowy „ISKRA” Pomień
39. Uczniowski Klub Sportowy „IKAR” Korytowo
40. Klub Sportowy „ISKRA” Kaszewo
41. Klub Sportowy „ORZEŁ” Żeńsko
42. Klub Sportowy „SŁAWA” Sławęcin
43. Klub Sportowy „ZŁOTY MARYNARZ” Choszczno
44. Klub Pływacki „KER” w Choszcznie
45. Gminny Klub Sportowy „KLON” Krzęcin
46. Miejski Klub Sportowy „REMOR” Recz
47. Ludowy Klub Sportowy „WODA” Rzecko
48. Szkolny Klub Żeglarski „DRAWA” w Drawnie
49. Choszczeński Integracyjny Klub Sportowy
50. Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Choszcznie
51. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Choszcznie
52. Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy ,, WODNIAK" przy MOSW w Choszcznie
53. Uczniowski Klub Sportowy „Nobel” w Choszcznie
54.
Uczniowski Klub Sportowy „BOLESŁAW KRZYWOUSTY" w Choszcznie
55.
Uczniowski Klub Sportowy „SOKÓŁ" Sokoliniec
56.
Uczniowski Klub Sportowy „SPARTA" Lubieniów
57.
Uczniowski Klub Sportowy „Modra Szkola" Choszczno
58.
Uczniowski Klub Sportowy „HETMAN RECZ" w Reczu
59.
Uczniowski Klub Sportowy „CHOSZCZEŃSKA SZKOŁA IAIDO i KENDO" Choszczno
60.
Uczniowski Klub Sportowy „ISKRA" Łasko
61. Uczniowski Klub Sportowy ,, PIONIER" Zwierzyn
62. Klub Sportowy ,, Gryf" Przekolno
63. Ludowy Klub Sportowy "Skrzydlaci" Będargowo
64. Szkółka Piłkarska "ALL SPORT" Pełczyce
65. Stowarzyszenie Klub Sportowy "AKTYWNE CHOSZCZNO"
66. Klub Sportowy "WOLNOŚĆ Choszczno"

Poprawiony: wtorek, 04 lipca 2017 07:06