Aktualności
Radosnych i spokojnych... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 22 grudnia 2016 14:04

 
Jasełka w Suliszewie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 28 grudnia 2016 09:07

W Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Suliszewie również czuć świąteczny klimat. Jasełka, tradycyjne potrawy i opłatek... czyli wszystko to co kojarzy się z ciepłem Świąt Bożego Narodzenia.

 

Czytaj całość…
 
Spotkanie wigilijne w SOSW w Niemieńsku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 22 grudnia 2016 14:45

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to okres serdecznych spotkań, składania życzeń i łamania się opłatkiem. Dzisiaj podopieczni oraz pracownicy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Niemieńsku, przygotowali uroczyste spotkanie wigilijne, aby wspólnie cieszyć się z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Jak nakazuje tradycja wszyscy podzielili się opłatkiem i wspólnie odśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy.

Czytaj całość…
 
Fajerwerki tylko w Sylwestra i Nowy Rok! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 19 grudnia 2016 09:42Zgodnie z rozporządzeniem Wojewody Zachodniopomorskiego informujemy, że od dnia 21 grudnia 2016 r. do 4 stycznia 2017 r.  na terenie województwa zachodniopomorskiego obowiązuje zakaz używania materiałów pirotechnicznych w miejscach publicznych. Zakaz wprowadzony został w celu zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa publicznego oraz ochrony życia, zdrowia  mieszkańców. Wyjątkiem od zakazu jest dzień 31 grudnia 2016 r. i 1 stycznia 2017 r.

Czytaj całość…
 
Betlejemskie Światło Pokoju PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 22 grudnia 2016 11:56

Betlejemskie Światło Pokoju to symbol braterstwa i pojednania. Co roku ogień rozpalony w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem, za pośrednictwem skautów, rozchodzi się po całej Europie, trafiając do instytucji państwowych i mieszkańców, niosąc za sobą pokój. Dzisiaj zapłonął również w Starostwie Powiatowym w Choszcznie. Z rąk harcerzy ZHP w Choszcznie odebrał go Starosta Adam Andriaszkiewicz.

Czytaj całość…
 
Wigilia w ZS Nr 1 w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 22 grudnia 2016 10:25

W miniony wtorek w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie odbyło się tradycyjne uroczyste przedświąteczne spotkanie pracowników szkoły. Jak nakazuje Bożonarodzeniowa  tradycja nie zabrakło sianka na stole, tradycyjnych potraw, a także kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów szkoły. Podczas spotkania wszyscy przełamali się opłatkiem, życząc sobie zdrowych, spokojnych pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2017.

Czytaj całość…
 
Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
środa, 21 grudnia 2016 13:07


W dniu 20 grudnia 2016 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie odbyło się  wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego pod przewodnictwem Starosty Choszczeńskiego Adama Andriaszkiewicza. Posiedzenie było kontynuacją zadań wytyczonych przez Wojewodę Zachodniopomorskiego oraz zadań wynikających z Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli i Porządku Publicznego.

Czytaj całość…
 
Projekt "FABRYKA AKTYWNOŚCI" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
wtorek, 20 grudnia 2016 08:30

Czytaj całość…
 
III Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej w Reczu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 19 grudnia 2016 11:10

Uzależnia mnie tylko SPORT! takie hasło przyświecało zawodnikom III Świątecznego Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się w miniony weekend na hali sportowej w Reczu. W tegorocznym turnieju wzięło udział 8 drużyn tj.: Orzeł Bierzwnik, Pogodna Jesień, UKS Błyskawica, Best Friends Team, 5tka Stargard, Ludzie Sztosy, Show Team, Ekipa EVER. Rywalizacja była ogromna, jednak zwycięzca może być tylko jeden: I miejsce zajęła Ekipa Ever z Recza, II miejsce5tka Stargard, a III miejsceBest Friends Team – Złocieniec. Zarząd Powiatu w Choszcznie z ogromną przyjemnością włączył się w organizację imprezy, fundując nagrody dla uczestników turnieju.

Czytaj całość…
 
Nowe święta idą... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 19 grudnia 2016 12:02

"Nowe święta idą"... pod takim tytułem odbył się piątkowy Koncert Świąteczny zorganizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. I.J. Paderewskiego w Choszcznie. W świąteczny nastrój wprowadzili słuchaczy uczniowie i pedagodzy szkoły w wykonaniu których mogliśmy usłyszeć przepiękne kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 149