Aktualności
Dni Cedyni 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
czwartek, 22 czerwca 2017 10:12

 
"Ahoj Przygodo!" czyli Powiat Dzieciom na Powitanie Wakacji! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 19 czerwca 2017 12:33

 
Gminne Zawody Pożarnicze i Strażacki Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
poniedziałek, 12 czerwca 2017 09:31

10 czerwca br. na placu Witosa w Choszcznie odbyły się Gminne Zawody Pożarnicze połączone ze Strażackimi obchodami Dnia Dziecka. Każdy z uczestników imprezy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi mogli wyskakać się na dmuchańcach i trampolinach, nauczyć się robić wielkie bańki mydlane, a także zrobić sobie na twarzy wizerunek ulubionej, bajkowej postaci. Tych nieco starszych obserwatorów zaciekawiły zmagania drużyn pożarniczych, które z całych sił walczyły o tytuł "tej najlepszej".

Więcej…
 
70 - lecie Koła Łowieckiego "Ryś" w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
poniedziałek, 12 czerwca 2017 08:46

Niezwykłym dniem dla członków Koła Łowickiego "Ryś" w Choszcznie był dzień 10 czerwca 2017 r., ponieważ właśnie tego dnia koło łowieckie obchodziło jubileusz 70 - lecia powstania. Podczas uroczystości została odsłonięta pamiątkowa tablica dla tych, którzy odeszli już z myśliwskiej braci.

Więcej…
 
"25 lat jak z nut..." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
poniedziałek, 12 czerwca 2017 08:27

"25  lat jak z nut..." - pod takim hasłem obchodzono jubileusz 25 - lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Choszcznie. Podczas uroczystości na sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury uczniowie oraz absolwenci Choszczeńskiej Szkoły Muzycznej zaprezentowali piękne utwory.

Więcej…
 
"Łamigłówki Mądrej Sówki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
poniedziałek, 12 czerwca 2017 08:12

08 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół w Lubianie już po raz piąty odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Łamigłówki mądrej sówki”. Najlepsi matematycy i przyrodnicy ze szkół podstawowych powiatu choszczeńskiego zmagali się z łamigłówkami i zadaniami logicznymi. W konkursie udział wzięło sześć drużyn ze szkół podstawowych z terenu naszego powiatu: Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie, Szkoła Podstawowa w Reczu, Szkoła Podstawowa w Zamęcinie, Szkoła Podstawowa w Pełczycach, Szkoła Podstawowa w Będargowie, Szkoła Podstawowa w Lubianie.

Więcej…
 
Festiwal Piosenki Niebanalnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 08 czerwca 2017 08:40

Wczoraj w Choszczeńskim Domu Kultury już po raz 5 odbył się Festiwal Piosenki Niebanalnej "W stronę wrażliwości". Na scenie zaprezentowało się ponad 20 uczestników ze Środowiskowych Domów Samopomocy z terenu powiatu choszczeńskiego i nie tylko. Komisja na czele, której stał Tomasz Wacław Jabłecki podkreśliła bardzo wysoki i wyrównany poziom przygotowania uczestników. Organizatorem wydarzenia był Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Animus Vera".  Wyniki podamy niebawem.

Więcej…
 
Międzynarodowe ćwiczenia ratownicze pk. "SZKOŁA" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 07 czerwca 2017 12:44

W minioną sobotę w  Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie odbyły się  międzynarodowe ćwiczenia ratownicze pk. "SZKOŁA". W ćwiczeniach, obok ratowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczych Straży Pożarnych, Państwowego Ratownictwa Medycznego i Policji wzięło udział 30 ratowników Deutsches Rotes Kreuz, którzy przeprowadzili pokazową akcję udzielania  pomocy medycznej dla osób poszkodowanych w wyniku pożaru i wybuchu powstałego w budynku szkoły. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Więcej…
 
Koncert Jubileuszowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 05 czerwca 2017 09:09

Więcej…
 
Letnia Biesiada Pełczycka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 26 maja 2017 07:02

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 163