Aktualności
Spotkanie informacyjno - szkoleniowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
piątek, 27 października 2017 13:53

Więcej…
 
Debata społeczna seniorów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
piątek, 27 października 2017 11:37W Choszczeńskim Domu Kultury odbyła się kolejna akcja edukacyjna o eliminowaniu zagrożeń w ramach projektu pn. Razem bezpieczniej – na drodze, w Internecie i na wakacjach. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji wzięli pod lupę bezpieczeństwo seniorów.

Więcej…
 
Ogłoszenie o naborze do komisji konkursowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
piątek, 27 października 2017 09:58

- Ogłoszenie o naborze na członków komisji konkursowej
- Formularz zgłoszeniowy na członka komisji konkursowej

 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
piątek, 27 października 2017 09:53

- Ogłoszenie: „Powierzenie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 r. na terenie powiatu choszczeńskiego”;
- Załącznik nr 1;
- Załącznik nr 2.


 
Sala Doświadczeń Świata PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
czwartek, 26 października 2017 10:56To pomieszczenie, które powstało w Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach. Jest wyposażone w specjalistyczny sprzęt, którego zastosowanie pozwala użytkownikom doświadczyć samych siebie, uspokaja, wycisza i relaksuje.

Więcej…
 
Wyróżnienie dla ZS nr 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 25 października 2017 08:13Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich otrzymał Certyfikat Zachodniopomorskiej Szkoły z Życiem
za organizację akcji na rzecz Fundacji DKMS Zachodniopomorska #Komórkomania mającej budować świadomość młodzieży na temat walki z nowotworami krwi i powiększanie bazy potencjalnych dawców komórek macierzystych szpiku kostnego.
Gala wręczenia certyfikatów odbyła się w Kuratorium Oświaty w Szczecinie. ZS nr 2 został wyróżniony  wraz z 26 placówkami oświatowymi województwa zachodniopomorskiego. Koordynatorem projektu była Edyta Tyburczy - Kujawa, pedagog szkolny. W listopadzie - kolejna edycja akcji.   

M.G., Barbara Ciecierska

http://zs2choszczno.pl/


KLIKNIJ WIĘCEJ, aby zobaczyć certyfikat

Więcej…
 
Bezpłatne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dzieciom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
wtorek, 24 października 2017 14:19

 
Ważna informacja w sprawie legitymacji osoby niepełnosprawnej a korzystania z ulg i uprawnień PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
wtorek, 24 października 2017 14:10

 

 

Pismo w sprawie osoby niepełnosprawnej [do pobrania]

 
Rubinowy jubileusz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
poniedziałek, 23 października 2017 10:31- Życzę Wam, abyście nadal tak skutecznie zarażali kolejne pokolenia tym, co robicie na co dzień – powiedział Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz winszując Klubowi Plastyka „Impresja” rocznicy 40-lecia działalności. Wśród zaproszonych była również Wicestarosta Wioletta Kaszak.
Uroczystości jubileuszowe wypełniły w piątkowy wieczór Salę Lustrzaną Choszczeńskiego Domu Kultury gośćmi i przyjaciółmi „Impresji” z całego regionu.

Więcej…
 
Ulepszenia na drogach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
czwartek, 19 października 2017 09:08

Powiatowy Zarząd Dróg zakończył realizację dwóch inwestycji przebudowy dróg powiatowych. Trzy kolejne inwestycje są w trakcie.

Zakończone zostały roboty na odcinkach drogi w Chełpie, od Chełpy  poprzez skrzyżowanie z drogą wojewódzką nr 175 do Wardynia i Korytowa, na odcinkach Pełczyce – Sarnik oraz Pełczyce  – Jagów.
Dofinansowanie na te inwestycje - prawie 3 800 000 zł -  Powiat Choszczeński pozyskał z programu  "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi" objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 175