Aktualności
Święto Niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 13 listopada 2017 15:07


Obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz rozpoczął wspólnie  z ppłk. Jarosławem Chojnackim oraz Burmistrzem Choszczna Robertem Adamczykiem składając kwiaty pod pomnikiem w Parku Moniuszki w Choszcznie. Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości odbył się na placu przy Kościele Najświetszej Marii Panny.  
W Kościele pw. NNMP odbył się uroczysty koncert pieśni patriotycznych a uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I.J. Paderewskiego w Choszcznie przygotowali koncert Muzyki Polskiej i Europejskiej.
Drużyny Harcerskie zorganizowały uroczystą „Wieczornicę” w Klubie 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie. Kończąc spotkanie harcerze, żołnierze oraz mieszkańcy wspólnie zapalili „iskierkę do nieba".
A.G., A.D.

Więcej…
 
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 13 listopada 2017 15:01

Miniony weekend obfitował wiele wydarzeń kulturo- sportowych. Jednym z nich były niewątpliwie Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego. Turniej pod patronatem Starosty Choszczeńskiego Adama Andriaszkiewicza rozegrano z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Ponad 100 szachistów  rywalizowało  w 9 rundach. Tytuł "Mistrza" zdobył zawodnik z Białorusi Nikolei Aliavin, II miejsce zajął szczecinianin Arkadiusz Korbal, a III zawodnik z Wisznia Małej Kamil Plichta. Gratuluję wszystkim zawodnikom wspaniałej szachowej postawy, a organizatorom UKSz "Skoczek" profesjonalnej organizacji turnieju. Zarząd Powiatu z przyjemnością włączył się w organizację imprezy fundując dla zwycięzców mistrzostw nagrody oraz puchary.

AG

Więcej…
 
„Wieśkowe lotki” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 13 listopada 2017 14:47

Ponad 100 zawodników więzło udział w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona - II Memoriał Wiesława Drewicza „Wieśkowe Lotki”. Uroczyste otwarcie turnieju odbyło się 11 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie, a dokonali go syn Wiesława Drewicza Bartosz oraz wnuk Szymon. W sobotę  odbyły się gry eliminacyjne natomiast w niedzielę ćwierćfinały, półfinały oraz finały.  Zarząd Powiatu z przyjemnością włączył się w organizację imprezy.
A.G.

Więcej…
 
Szczecin najlepszy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
poniedziałek, 13 listopada 2017 12:05

Ryszard Smejda oraz Władysław Tomasiak z klubu ZOIOM&FIORI Szczecin to zwycięzcy Turnieju Brydża Sportowego Grand Prix Pomorza Zachodniego z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który odbył się 11 listopada br. w klubie 12 BZ w Choszcznie.

Więcej…
 
Od szkolenia do zatrudnienia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 08 listopada 2017 14:21

Więcej…
 
Informacja - Orkan Grzegorz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
środa, 08 listopada 2017 08:24

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 07 listopada 2017 14:52

Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego

w Choszcznie uprzejmie informuje, że w związku trwającym remontem w pokoju (archiwum powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego)

w dniach 8-9 listopada 2017 r.

udostępnianie materiałów dla wykonawców prac geodezyjnych oraz udostępnienia map zasadniczych analogowych nie będzie możliwe.

Wszelkie wnioski można składać w kancelarii ogólnej Starostwa przy
ul. Nadbrzeżnej 2 oraz kancelarii przy ul. Niedziałkowskiego 14.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 
Zjazd absolwentów ZS nr 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 07 listopada 2017 10:46W maju 2018 r. Zespół Szkół nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie będzie obchodził Jubileusz 55-lecia. Z tej okazji w imieniu organizatorów już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków szkoły do uczestnictwa w tym ważnym wydarzeniu, natomiast absolwentów na niezapomniany zjazd i bal absolwentów. Zapisy już trwają.  
Więcej informacji na stronie www.zs2choszczno.pl oraz w sekretariacie Zespołu Szkól nr 2.
A.D.

 
Pracownia spawania dla uczniów Zespołu Szkół Nr 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 03 listopada 2017 14:00

Powiat Choszczeński obecnie realizuje projekt pn. "Nowe kwalifikacje szansą na lokalnym rynku pracy", który jest współfinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, Działanie 8.6.
Wartość całkowita projektu to 865 978,75 zł, w tym wartość dofinansowania ze środków unijnych wynosi 736 081,94 zł.

Więcej…
 
Zawiadomienie o Komisjach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
czwartek, 02 listopada 2017 10:52

 

 

Zawiadamiamy, że posiedzenia Komisji Rady Powiatu w Choszcznie odbędą się w następujących terminach:

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 176