Aktualności
Choszczeńska Sobótka 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 14:14

 

Występy dzieci i młodzieży, przepyszne jadło, wyśmienite nalewki, pokazy sprzętu wojskowego i popisy choszczeńskich kajakpolistów... a poza tym niezapomniane koncerty Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomasza Niecika... czyli Choszczeńska Sobótka 2017. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Więcej…
 
III Piknik Recki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 12:47

Weekend minął  pod znakiem  dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.  Włodarze i mieszkańcy Gminy Recz zadbali o rozrywkę na bardzo wysokim poziomie.  III Piknik Recki, bo o nim mowa  to przede wszystkim  niezwykle klimatyczna, wręcz rodzinna impreza, która scala mieszkańców Recza i okolic. Wśród ogromu atrakcji jakie zostały przygotowane na sobotnie wydarzenie znalazły się między innymi: zabawy z animatorami dla dzieci, występy lokalnych artystów, plecenie wianków, nauka sztuki tkactwa. Dla smakoszy też się coś znalazło. Stoiska z rękodziełem , dmuchane zamki  czy obowiązkowa pajda chleba ze smalcem, czyli specjalnie przygotowane przepyszne  lokalne specjały  zachwycały smakiem i wyglądem.  Jednym zdaniem - zabawa  była naprawdę udana! Głównym punktem programu był koncert Kasi Wilk, który rozgonił deszczowe chmury na dobre oraz zabawa do białego rana. Zarząd Powiatu w Choszcznie z przyjemnością włączył się w współorganizację III Pikniku Reckiego. Serdecznie  gratulujemy  wyjątkowej atmosfery i świetnej organizacji.

 

Więcej…
 
Zakończenie Roku Szkolnego w Zespole Szkół Nr 2 Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 23 czerwca 2017 14:28

Ponad 400 uczniów Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie otrzymało dzisiaj świadectwa ukończenia roku szkolnego 2016/2017. Podczas uroczystego apelu wręczono stypendia, nagrody i wyróżnienia dla uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce oraz aktywnie pracowali na rzecz powiatu i szkoły.  Stypendium Powiatu Choszczeńskiego za rok szkolny 2016/2017 z rąk Starosty Choszczeńskiego Adama Andriaszkiewicza oraz Wicestarosty Wioletty Kaszak otrzymali: za osiągnięcia naukowe uczniowie: Marek Nowak - klasa II LO a, Sandra Stolarz - II TOŚ, Marta Król - klasa III TOŚ, Patryk Michalski - III a ZSZ, za osiągnięcia artystyczne: Karolina Kamela - III TH, Jakub Skory - klasa II TB, Łukasz Sieklucki - klasa II TB, oraz za osiągnięcia sportowe - Estera Szeliga z klasy I TB.

Więcej…
 
Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie zakończyli rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 23 czerwca 2017 14:16

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie zakończyli rok szkolny 2016/2017. Najlepszym uczniom przyznano stypendia Powiatu Choszczeńskiego za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne sportowe w roku 2016/ 2017. Nagrody wręczył Adam Andriaszkiewicz Starosta Choszczeński, a otrzymali je: Adrianna Siekasz, Justyna Bierdek, Anna Wolniak, Wiktoria Kaszuba, Ewa Nahorska,Malwina Głowińska, Anna Haładyn, Weronika Jasiukiewicz, Monika Kulas.

Więcej…
 
Zakończenie Roku Szkolnego w SOSW w Suliszewie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 23 czerwca 2017 14:09

Wzruszające zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbyło się w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie. Wzruszające dlatego, że szkolne mury opuścili absolwenci szkoły, ale przede wszystkim dlatego, że obecny dyrektor - Anna Kozak po 38 latach pracy w MOSW w Suliszewie ustąpiła ze stanowiska i oficjalnie przekazała je nowemu dyrektorowi - Mariuszowi Bazanowi.

Więcej…
 
Pirackie powitanie wakacji! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 22 czerwca 2017 14:09

Wczoraj na placu przy fontannie, dzieci z  całego powiatu choszczeńskiego uroczyście powitały nadchodzące wakacje. „Powiat Dzieciom na Powitanie Wakacji” to impreza, która z roku na rok zyskuje na popularności. Tegoroczna tematyka to „Pirackie Party”, wiec musiało być kolorowo, słodko i bardzo zabawnie.  Program imprezy był bardzo bogaty, każdy z pewnością znalazł coś dla siebie. Imprezę rozpoczęto od spektaklu teatralnego „Wyspa Piratów”. Później atrakcjom nie było już końca: zabawy na trampolinie i dmuchanym zamku, mini turniej szachowy zorganizowany  przez niezawodny UKS SKOCZEK i oczywiście nasi wspaniali harcerze z AD ASTRA, którzy  zadbali o pięknie buźki  najmłodszych gości.  Oprócz tych wszystkich wspaniałości były także wata cukrowa, fotobudka, festiwal baniek mydlanych, tańce i sportowe konkurencje z animatorami oraz maskotką Powiatu Choszczeńskiego „Piratem Piastkiem”. Wszystko się udało! Pogoda i dobre humory dopisały!...  czyli wakacje w powiecie choszczeńskim uważamy za otwarte!

 

Więcej…
 
Uroczyste przekazanie szabli PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 22 czerwca 2017 13:05

Szabla jest symbolem tradycji oraz walki o niepodległość... Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Choszcznie odbyło się oficjalne przekazanie 2 szabli ufundowanych przez Starostę Choszczeńskiego dla Pocztu Sztandarowego. Szable z rąk Starosty Adama Andriaszkiewicza odebrał Dowódca Pocztu Sztandarowego podkom. Paweł Kasiński.

Więcej…
 
Brzezińskie lato PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 22 czerwca 2017 11:48

Już po raz XV podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach bawili się podczas "Brzezińskiego lata". Specjalnie dla nich na scenie zaprezentowali się lokalni artyści.  Były pokazy tańca, występy wokalne oraz instrumentalne. Przez całą imprezę, wszystkim uczestnikom przygrywał zespół SILVER, który po zakończeniu występów poprowadził zabawę taneczną dla mieszkańców domu oraz przybyłych gości.

 

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 20 czerwca 2017 09:54

 
Święto Choszczeńskiego Dywizjonu Artylerii Samobieżnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
wtorek, 13 czerwca 2017 13:08

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 163