Aktualności
Otwarty konkurs ofert "Organizacja i upowszechnianie sportów wodnych w powiecie choszczeńskim w 2017 r." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 27 stycznia 2017 09:42

- Ogłoszenie "Organizacja i upowszechnianie sportów wodnych w powiecie choszczeńskim w 2017 r. "

 
Otwarty konkurs ofert "Organizator sportu wśród dzieci i młodzieży w środowisku wiejskim w 2017 r." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 27 stycznia 2017 09:39

- Ogłoszenie "Organizator sportu wśród dzieci i młodzieży w środowisku wiejskim w 2017 r."

 
Otwarty konkurs ofert "Animator sportu osób niepełnosprawnych w 2017 r." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 27 stycznia 2017 09:37

- Ogłoszenie "Animator sportu osób niepełnosprawnych w 2017 r."

 
Szkolenie i strategia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 24 stycznia 2017 14:59

W internacie Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie odbyła się prezentacja strategii promocji powiatu poprzez sport oraz szkolenie dotyczące możliwości pozyskania środków finansowych z programów Ministerstwa Sportu i Turystyki. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz gminnych oraz klubów sportowych i uczniowskich klubów sportowych.

 

Czytaj całość…
 
Bajkowa Studniówka z Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 23 stycznia 2017 10:47

Bajkowa sceneria, uroczyste otwarcie, polonez, walc, a potem zabawa do białego rana. Tak właśnie w wielkim skrócie wyglądał sobotni wieczór na hali sportowej w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie, gdzie tegoroczni maturzyści bawili się na swoim „Wielkim Balu Studniówkowym”. Serdecznie zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z tego wydarzenia.

Czytaj całość…
 
I Międzyszkolny Konkurs - Szare Szeregi podczas II wojny światowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 19 stycznia 2017 12:44

Dnia 18 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół w Pełczycach odbył się „I Międzyszkolny Konkurs - Szare Szeregi podczas II wojny światowej”, nad którym honorowy patronat objął Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz. Podstawowym celem Konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów szkół podstawowych historią, ze szczególnym uwzględnieniem losów harcerstwa polskiego podczas II wojny światowej, na tle historii Polski, dziejów i losów ziem oraz ludności polskiej pod okupacją niemiecką i radziecką.

Czytaj całość…
 
Nowe kajaki i łodzie w Międzyszkolnym Ośrodku Sportów Wodnych w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 19 stycznia 2017 09:37

W czerwcu 2016 r. Powiat Choszczeński otrzymał dotację celową na realizację zadania pt. "Poprawa infrastruktury sportowej poprzez zakup sprzętu do sekcji żeglarskiej oraz sekcji kajak polo na potrzeby Międzyszkolnego Ośrodka Sportów Wodnych w Choszcznie". Zadanie realizowane było w IV kwartale 2016 r.Poprawa infrastruktury sportowej w Międzyszkolnym Ośrodku Sportów Wodnych w Choszcznie polegała na doposażeniu Ośrodka w: 4 łodzie typu Optymist, 5 kajaków polo AGILITY, 2 kajaki polo, 2 kaski polo. Koszt całkowity zadania wyniósł 40 000,00 zł., kwota dotacji ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego wyniosła 18 300,00 zł. (IZP)

 
Nowe kwalifikacje szansą na lokalnym rynku pracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 18 stycznia 2017 12:32

Powiat Choszczeński w okresie od 02 listopada 2016 r. do 30 września 2019 r. realizuje projekt pt. Nowe kwalifikacje szansą na lokalnym rynku pracy współfinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, Działanie 8.6. Projekt realizowany jest w Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów w Choszcznie oraz w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie.

Czytaj całość…
 
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
wtorek, 17 stycznia 2017 14:39

do pobrania:

OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO [Plik PDF]

OBWIESZCZENIE UZUPEŁNIAJĄCE [Plik PDF]

 
"Powiat Choszczeński - czyli jesteś kreatywny, zorientowany i szybki. Bieg na orientację - nowym sposobem na życie " PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 17 stycznia 2017 14:33Tutaj każdy może sobie wybrać rodzaj aktywności, począwszy od spacerów w grupie z mapą po lesie, poprzez samodzielne pokonywanie trasy na nogach lub na rowerze, a skończywszy na wyczynowym uprawianiu biegu na orientację.
Ten Bieg kształtuje także wiele cech, które potrzebne są w naszym życiu na co dzień: w pracy zawodowej, w szkole.  Tutaj nauczymy się między innymi samodzielności, kreatywności, umiejętności podejmowania szybkich decyzji.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 149