Aktualności
Finał Pucharu Polski i Panda Cup - kajak polo PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 11 lipca 2017 11:35

Więcej…
 
IX Festiwal Krasnali w Drawnie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 04 lipca 2017 13:35

 

Zakończył się blisko dwutygodniowy, dziewiąty już Festiwal Krasnali, zorganizowany pod patronatem starosty choszczeńskiego Adama Andriaszkiewicza. Nie zabrakło tradycyjnych warsztatów ceramiczno- garncarskich, lepienia figur skrzatów i krasnali z gliny. Liczni wielbiciele wędkarstwa zmagali się w Zawodach Open PZW Drawno, a najmłodsi mieszkańcy gminy i okolic obejrzeli repertuar artystyczno-teatralny „Wędrownego Teatru Lalek” oraz Teatru „Łata”. Lokalne wyroby rzemieślnicze oraz wyśmienite specjały kulinarne czekały na gości na licznych stoiskach promocyjnych i handlowych. Festiwal Krasnali zwieńczyły nocne koncerty zaproszonych artystów. Zarząd Powiatu w Choszcznie z ogromną  przyjemnością włączył się w organizację imprezy.

 

Więcej…
 
Będzie nowy dach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 04 lipca 2017 13:08

 

Wkrótce rozpocznie się remont dachu w Szkolnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w  Niemieńsku. Powiat Choszczeński otrzymał wiadomość o przyznaniu przez premier Beatę Szydło ok. miliona złotych dotacji na ten cel. Wczoraj w Ośrodku spotkali się sekretarz stanu w KPRM Paweł Szefernaker, wojewoda zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski, starosta Adam Andriaszkiewicz oraz radny powiatu Henryk Bokun, który był szczególnie zaangażowany w działania na rzecz pozyskania dofinansowania.

Więcej…
 
Choszczeński Dom Kultury zaprasza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 04 lipca 2017 07:43

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 03 lipca 2017 13:25Działając na podstawie § 47 ust. 2a Statutu Powiatu Choszczeńskiego (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego z 2002 r. Nr 20, poz. 352 ze zm.) zawiadamiam, iż posiedzenie Komisji Rolnictwa i Porządku Publicznego  Rady Powiatu w Choszcznie odbędzie się dnia 06.07.2017r. o godz. 8 30 w Starostwie Powiatowym, przy ul. Nadbrzeżnej 2 –  pok. nr 107.

Więcej…
 
VII Turniej Jerzego Hawrylewicza w Żeńsku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 03 lipca 2017 12:07

Już po raz VII  na boisku w Żeńsku odbył się Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza, byłego zawodnika Grunwaldu Choszczno, który w  wieku 26 lat debiutował w ekstraklasie. Grał w takich klubach jak Arkonia czy Stal Stocznia Szczecin. W ekstraklasie rozegrał 87 spotkań, strzelił 12 bramek.

Więcej…
 
Krzęcińskie Święto Wiatraka 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 03 lipca 2017 11:59

W sobotę (1 lipca br.) w krzęcińskim amfiteatrze odbyło się coroczne "Krzęcińskie Święto Wiatraka". Impreza rozpoczęła się już w piątek w Granowie, gdzie odbyły się Polsko - Niemieckie warsztaty kulturalno - naukowe pn. "Krajobraz Kulturowy w Gminie Krzęcin".

Więcej…
 
Doposażenie bazy sportowej Powiatu Choszczeńskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 12:28

Powiat Choszczeński to kolejny z grupy zachodniopomorskich samorządów, który może liczyć na dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego na modernizację lokalnej infrastruktury sportowej. W dniu dzisiejszym umowę ze Starostą Choszczeńskim Adamem Andriaszkiewiczem i Wicestarostą Choszczeńskim Wiolettą Kaszak podpisał Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Ryszard Mićko. Powiat Choszczeński z marszałkowskich funduszy doposaży w sprzęt i akcesoria sportowe wszystkie cztery jednostki organizacyjne: Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie, Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Niemieńsku. Koszt całkowity zadania wynosi 40 000,00 zł. Kwota dotacji wynosi 17 000,00 zł. Czas realizacji zadania - do końca 2017 r.

Więcej…
 
Święto Choszczeńskieg dywizjonu artylerii samobieżnej 12BZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 27 czerwca 2017 10:04

W minioną sobotę Choszczeński dywizjom artylerii samobieżnej 12 BZ obchodził swoje święto.  Uroczysta zbiórka z okazji kultywowania tradycji artyleryjskich była również okazją do wręczenia nagród, wyróżnień i odznaczeń dla najlepszych żołnierzy.

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 13:09

Informuje, że w wyniku zapytania ofertowego pn. „Inwentaryzacja oraz opracowanie projektu technicznego poziomej i wysokościowej szczegółowej osnowy geodezyjnej dla obszaru miasta i gminy Drawno" wybrano najkorzystniejszą ofertę złożoną przez spółkę cywilną GEOSYSTEM Olejnik, Walęcki, Woźniak.

Wykonawców prac geodezyjnych realizujących zlecenia na terenie powiatu choszczeńskiego prosimy o przekazywanie wszelkich informacji, opinii, sugestii, które mogą mieć wpływ na realizację ww. prac.

Uwagi prosimy kierować na adres poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub składać na piśmie w Sekretariacie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 163