Aktualności
Zapraszamy na "Dzień otwartych koszar" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
wtorek, 30 maja 2017 08:39

Czytaj całość…
 
XIX Bieg Bursztynowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
wtorek, 30 maja 2017 08:21

Dnia 26 maja 2017 r. (sobota) na Placu Mickiewicza w Pełczycach Uczniowski Klub Sportowy „PEŁCZ” w Pełczycach zorganizował XIX Bieg Bursztynowy im. Wojciecha Eckerta. Jest to impreza biegowa dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, gimnazjalnym oraz dla osób dorosłych.  Łącznie 250 uczestników przebiegło 22 biegi na różnych dystansach. Nagrody dla zwycięzców zakupione zostały m. in. ze środków przyznanych przez Zarząd Powiatu w Choszcznie.

Czytaj całość…
 
Zawiadomienie o Komisjach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
piątek, 26 maja 2017 14:02

 

Zawiadamiamy, że posiedzenia Komisji Rady Powiatu w Choszcznie odbędą się w następujących terminach:

 

 

 

Czytaj całość…
 
III Konkurs Muzyczny MUZYKON PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
wtorek, 09 maja 2017 13:32

 
„25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” - konkurs plastyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
środa, 24 maja 2017 14:07

W dniu 24 kwietnia 2017 r. w  Choszczeńskim Domu Kultury odbyły się Powiatowe Eliminacje do XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Prace oceniała Komisja w skład której weszli pracownicy Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Choszcznie, plastyk z Choszczeńskiego Domu Kultury oraz przedstawiciel Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Choszcznie.Na eliminacje dotarło 35 najlepszych prac z placówek oświatowych i wychowawczych  powiatu choszczeńskiego.

 

Czytaj całość…
 
Program SPOŁECZNIK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
wtorek, 23 maja 2017 08:56

Wczoraj w kawiarence Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie odbyła  się konferencja dotycząca Programu SPOŁECZNIK. Dzięki Programowi nawet 500 inicjatyw może uzyskać wsparcie w budowie kapitału społecznego na Pomorzu Zachodnim.  Organizatorem spotkania był Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, a uczestniczyli w nim przedstawiciele organizacji pozarządowych i grup nieformalnych jak również jednostek samorządowych m.in. Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Ryszard Mićko, Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz, Wicestarosta Wioletta Kaszak. Głównym celem spotkania było przedstawienie idei projektu finansowanego wsparcia inicjatyw organizacji pozarządowych oraz środowisk nieformalnych. Na realizację pomysłów można pozyskać nawet 3 tysiące złotych. Zachęcamy do składania wniosków i realizacji swoich pomysłów.

 

Czytaj całość…
 
Przeglądu Zespołów Tanecznych „ PARA” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
wtorek, 23 maja 2017 14:23

Blisko 180 tancerzy zaprezentowało swoje umiejętności podczas sobotniego Przeglądu Zespołów Tanecznych „ PARA” szczebel powiatowy. Poziom prezentowany przez tegorocznych artystów był imponujący. Choreografie, kostiumy oraz charakteryzacje - wszystko na najwyższym poziomie instruktorzy oraz wykonawcy zasługują na olbrzymie brawa. Tegoroczni Laureaci to: Revers, Sefora oraz Top Dance Juzniorzy –oni zaprezentują się na eliminacjach wojewódzkich. Komisja postanowiła także wręczyć 4 wyróżnienia , a otrzymali je Reversik Baby, Reversik, Sefora I, Swing. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Trzymamy kciuki za kolejne występy.

Czytaj całość…
 
IV Rodzinny Maraton Rowerowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
środa, 10 maja 2017 13:16

 
Wyróżnienia promocyjne "Dęby Powiatu Choszczeńskiego" przyznane! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
poniedziałek, 22 maja 2017 13:57

W piątkowe popołudnie w Klubie 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie, odbyła się już II edycja gali wręczenia wyróżnień promocyjnych „Dęby Powiatu Choszczeńskiego”. Dęby Powiatu Choszczeńskiego jest to wyróżnienie ustanowione przez Radę Powiatu w Choszcznie mające na celu uhonorowanie osób, organizacji, instytucji i firm, które w sposób szczególny przyczyniają się do promocji i rozwoju powiatu choszczeńskiego. Ideą przyznawania wyróżnienia promocyjnego „Dęby Powiatu Choszczeńskiego” jest wyróżnienie osób fizycznych, osób prawnych, jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, organizacji pozarządowych oraz instytucji działających na terenie powiatu choszczeńskiego i poza nim, które w sposób szczególny przyczyniły się do promocji i rozwoju powiatu.

Czytaj całość…
 
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
wtorek, 23 maja 2017 12:37

18 maja 2017 r. odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. Tegorocznym gospodarzem uroczystości była Gmina Recz. Wydarzenie było doskonałą okazją do wręczenia wielu odznaczeń oraz awansów na wyższe stopnie zawodowe, które wręczył Zastępca Komendanta Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Jacek Rudziński, Komendant Powiatowy PSP w Choszcznie st. bryg. Marek Garbicz oraz Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 159