Aktualności
„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 12 kwietnia 2017 07:50

W miniony poniedziałek w Szczecinku odbyły się finały wojewódzkie XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii wiekowej dziewcząt U-12. Turniej ten istnieje od 17 lat. To największa w tej kategorii wiekowej rywalizacja piłkarska w Europie. Do tej pory wzięło w niej udział ponad 1,5 miliona dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, gdyż mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Nasz powiat reprezentowała Szkoła Podstawowa ze Sławęcina.

Czytaj całość…
 
Świaqtowy Dzień Książki - Zapraszamy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
wtorek, 11 kwietnia 2017 14:00

Czytaj całość…
 
MAJÓWKA NA SPORTOWO - zapisy trwają PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 10 marca 2017 12:12

 
Światowy Dzień Zdrowia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
piątek, 07 kwietnia 2017 08:47

 
Tańcz, skacz i pomagaj ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 10:37

Czytaj całość…
 
Młodzieżowy Turniej Kyokushin Karate Choszczno Cup 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 14:32

W sobotnie popołudnie w hali choszczeńskiego Gimnazjum odbył się zorganizowany przez Choszczeński Klub Karate Młodzieżowy Turniej Kyokushin Karate Choszczno Cup 2017 . W zawodach swój styl walki zaprezentowało 74 zawodników reprezentujących Choszczeński oraz Krzyski Klub Karate.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj całość…
 
Konkurs recytatorski poezji religijno - patriotycznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 10:31


W minioną sobotę odbył się diecezjalny konkurs recytatorski poezji religijno - patriotycznej poświęcony księdzu prałatowi Janowi Abramskiemu. Uczestnikami konkursu były dzieci oraz młodzież z Diecezji Szczecińsko - Kamieńskiej, którzy rywalizowali ze sobą w czterech kategoriach wiekowych, tj. kl. I-III SP, IV-VI SP, gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne. Organizatorem całego wydarzenia była Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Choszcznie oraz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Choszcznie.

Czytaj całość…
 
2. Powiatowy Konkurs Piosenki w Języku Obcym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 30 marca 2017 12:37

Piosenką z repertuaru Celine Dion „I love you”  Wiktoria Pałasz – reprezentantka Gimnazjum w Choszcznie zwyciężyła w dzisiejszym 2. Powiatowym Konkursie Piosenki w Języku Obcym w Publicznym Gimnazjum w Choszcznie. II miejsce zajęła Wiktoria Spieler z Recza w wykonaniu, której usłyszeliśmy piosenkę „People help the people”, III  miejsce zajęła Sara Nowak z Lubiany, prezentując piosenkę pt. „Skyfall” z repertuaru Adele,   natomiast  na IV miejscu uplasowała się  Izabela Pióra również reprezentantka Gimnazjum w Lubianie, w wykonaniu której usłyszeliśmy piosenkę Johna Legend  pt. „All of me”.  Komisja konkursowa oceniając występy młodych artystów brała pod uwagę nie tylko zdolności muzyczne  czy warsztaty wokalne, ale również umiejętności językowe oraz ogólne wrażenia artystyczne.

Czytaj całość…
 
Zawiadomienie o Sesji Rady Powiatu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
środa, 22 marca 2017 13:40

 

Zawiadamiam, że XVIII Sesja Rady Powiatu w Choszcznie odbędzie się dnia 31 marca 2017 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół nr 1 w Choszcznie, przy ul. Bol. Chrobrego 31A (Kawiarenka).

 

 

Czytaj całość…
 
Złóż wstępnie wypełnionego PIT-a za 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
czwartek, 30 marca 2017 11:37

To już trzeci rok, kiedy urzędy skarbowe za pomocą PFR znacznie ułatwiają życie podatnikom. Dzięki tej usłudze nie musimy sami wypełniać swojego zeznania podatkowego danymi z posiadanych PIT-ów (PIT-11, PIT-8C czy PIT-R), które dostaliśmy od płatników, np. od pracodawcy, czy informacji od organów rentowych: PIT-40A/11A. Te informacje wprowadzi za nas administracja podatkowa.

Oprócz PIT-37 można złożyć również wstępnie wypełnionego PIT-a 38, który dotyczy rozliczenia przychodów z kapitałów pieniężnych.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 154