Aktualności
XIX Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 27 kwietnia 2017 14:06

22 kwietnia br. odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie.  Do sportowej rywalizacji przystąpiło 60 zawodników z Krakowa, Pilicy, Koszalina, Sławna, Ryczywołu, Gniezna, Szczecina, Pyrzyc, Strzelec Krajeńskich, Brodnicy, Połajewa, Bani, Gliwic, Knurowa i Warszawy. Aktywność uczestników pozwoliła na rozegranie 10 regulaminowych kategorii gier indywidualnych, deblowych i mikstów.  Sędziami w tegorocznych zawodach byli nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Nr 2 w Choszcznie - Tomasz Płonka oraz Maciej Żołnierzów. Nagrody dla uczestników mistrzostw zakupione zostały m. in. ze środków przyznanych przez Zarząd Powiatu w Choszcznie.

Czytaj całość…
 
PARA - Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 27 kwietnia 2017 10:39

We wtorek w Choszczeńskim Domu Kultury w ramach cyklu imprez Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego odbył się Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych młodzieży i dorosłych. Do udziału w przeglądzie zaproszeni zostali laureaci wyłonieni podczas eliminacji gminnych i środowiskowych. Zwycięzcy wczorajszych eliminacji zaprezentują swoje umiejętności  na szczeblu wojewódzkim.

Czytaj całość…
 
I Powiatowy Festiwal Piosenki Biesiadnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 26 kwietnia 2017 09:59

19 kwietnia w Wiejskim Domu Kultury w Chłopowie odbył się I Powiatowy Festiwal Piosenki Biesiadnej. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie "Razem dla Gminy Krzęcin". Patronat nad wydarzeniem objął Adam Andriaszkiewicz - Starosta Choszczeński oraz Bogdan Wojciech Brzustowicz - Wójt Gminy Krzęcin.

Czytaj całość…
 
„Drzwi otwarte” w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 14:26

W dniu dzisiejszym Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie zorganizował „Drzwi otwarte”, by przedstawić ofertę kształcenia na rok szkolny 2017/2018 i zachęcić gimnazjalistów do zapoznania się ze szkołą. Tegoroczne „Drzwi otwarte” miały formę gry terenowej. Zasadą tej gry było udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące Zespołu Szkół Nr 2. Gimnazjaliści z Lubiany, Recza, Choszczna, Drawna, Krzęcina i Bierzwnika przemierzali szkolne korytarze odwiedzając m.in. nowoczesne pracownie: komputerową, handlową, ochrony środowiska i budowlaną. Mieli możliwość uczestniczenia w pokazie doświadczeń chemicznych czy rozmowy z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego. Poznali również bogatą ofertę prezentowaną przez uczniów Zasadniczej szkoły Zawodowej. Rolę przewodników pełnili uczniowie klas starszych, którzy również starali się wyczerpująco odpowiedzieć na pytania gimnazjalistów. Oferta edukacyjna szkoły znajduje się na stronie internetowej Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie www.zs2choszczno.pl.

Czytaj całość…
 
XIX Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 20 kwietnia 2017 07:29

 
Przedszkolaki sadzą krzaki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
czwartek, 20 kwietnia 2017 07:30

Czytaj całość…
 
Ogłoszenie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
wtorek, 07 marca 2017 11:44

 
Wesołego ALLELUJA! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 12 kwietnia 2017 13:49

 
Powiatowy Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 12 kwietnia 2017 13:41

W Auli Publicznego Gimnazjum w Choszcznie, odbył się Powiatowy Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska. Do konkursu zgłosiło się 10 drużyn ze szkół podstawowych oraz  sześciu szkół gimnazjalnych z naszego powiatu. Organizatorem konkursu jest Liga Ochrony Przyrody w Choszcznie, Zarząd Powiatu z przyjemnością włączył się we współorganizację konkursu fundując dla zwycięskich drużyn nagrody.

Czytaj całość…
 
XV Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
środa, 12 kwietnia 2017 13:36

Wczoraj w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie odbył się XV Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej. Do wokalnych zmagań przystąpiło 20 wokalistów, w tym zespoły. Zaproszenie na tegoroczny konkurs przyjęli: Szkoła Podstawowa w Łasku, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Choszcznie, Zespół Szkół w Reczu, Zespół Szkół w Krzęcinie, Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Miłośników Bierzwnika, Szkoła Podstawowa w Sławęcinie oraz Szkoła Podstawowa w Korytowie.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 154