Aktualności
Pirackie powitanie wakacji! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 22 czerwca 2017 14:09

Wczoraj na placu przy fontannie, dzieci z  całego powiatu choszczeńskiego uroczyście powitały nadchodzące wakacje. „Powiat Dzieciom na Powitanie Wakacji” to impreza, która z roku na rok zyskuje na popularności. Tegoroczna tematyka to „Pirackie Party”, wiec musiało być kolorowo, słodko i bardzo zabawnie.  Program imprezy był bardzo bogaty, każdy z pewnością znalazł coś dla siebie. Imprezę rozpoczęto od spektaklu teatralnego „Wyspa Piratów”. Później atrakcjom nie było już końca: zabawy na trampolinie i dmuchanym zamku, mini turniej szachowy zorganizowany  przez niezawodny UKS SKOCZEK i oczywiście nasi wspaniali harcerze z AD ASTRA, którzy  zadbali o pięknie buźki  najmłodszych gości.  Oprócz tych wszystkich wspaniałości były także wata cukrowa, fotobudka, festiwal baniek mydlanych, tańce i sportowe konkurencje z animatorami oraz maskotką Powiatu Choszczeńskiego „Piratem Piastkiem”. Wszystko się udało! Pogoda i dobre humory dopisały!...  czyli wakacje w powiecie choszczeńskim uważamy za otwarte!

 

Czytaj całość…
 
Uroczyste przekazanie szabli PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 22 czerwca 2017 13:05

Szabla jest symbolem tradycji oraz walki o niepodległość... Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Choszcznie odbyło się oficjalne przekazanie 2 szabli ufundowanych przez Starostę Choszczeńskiego dla Pocztu Sztandarowego. Szable z rąk Starosty Adama Andriaszkiewicza odebrał Dowódca Pocztu Sztandarowego podkom. Paweł Kasiński.

Czytaj całość…
 
Brzezińskie lato PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
czwartek, 22 czerwca 2017 11:48

Już po raz XV podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach bawili się podczas "Brzezińskiego lata". Specjalnie dla nich na scenie zaprezentowali się lokalni artyści.  Były pokazy tańca, występy wokalne oraz instrumentalne. Przez całą imprezę, wszystkim uczestnikom przygrywał zespół SILVER, który po zakończeniu występów poprowadził zabawę taneczną dla mieszkańców domu oraz przybyłych gości.

 

Czytaj całość…
 
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 20 czerwca 2017 09:54

 
III Piknik Recki - ZAPRASZAMY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 19 czerwca 2017 12:10

Czytaj całość…
 
Święto Choszczeńskiego Dywizjonu Artylerii Samobieżnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
wtorek, 13 czerwca 2017 13:08

Czytaj całość…
 
Dni Cedyni 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
czwartek, 22 czerwca 2017 10:12

 
ZAPRASZAMY NA CHOSZCZEŃSKĄ SOBÓTKĘ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 19 czerwca 2017 12:13

Czytaj całość…
 
"Ahoj Przygodo!" czyli Powiat Dzieciom na Powitanie Wakacji! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Domańska   
poniedziałek, 19 czerwca 2017 12:33

 
Gminne Zawody Pożarnicze i Strażacki Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
poniedziałek, 12 czerwca 2017 09:31

10 czerwca br. na placu Witosa w Choszcznie odbyły się Gminne Zawody Pożarnicze połączone ze Strażackimi obchodami Dnia Dziecka. Każdy z uczestników imprezy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi mogli wyskakać się na dmuchańcach i trampolinach, nauczyć się robić wielkie bańki mydlane, a także zrobić sobie na twarzy wizerunek ulubionej, bajkowej postaci. Tych nieco starszych obserwatorów zaciekawiły zmagania drużyn pożarniczych, które z całych sił walczyły o tytuł "tej najlepszej".

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 159