Aktualności
Krzęcińskie Święto Wiatraka 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 03 lipca 2017 11:59

W sobotę (1 lipca br.) w krzęcińskim amfiteatrze odbyło się coroczne "Krzęcińskie Święto Wiatraka". Impreza rozpoczęła się już w piątek w Granowie, gdzie odbyły się Polsko - Niemieckie warsztaty kulturalno - naukowe pn. "Krajobraz Kulturowy w Gminie Krzęcin".

Czytaj całość…
 
Zapraszamy na TARGI INICJATYW LOKALNYCH I AWANGARDOWYCH - Krzęcin 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
wtorek, 27 czerwca 2017 10:28

Czytaj całość…
 
Doposażenie bazy sportowej Powiatu Choszczeńskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 12:28

Powiat Choszczeński to kolejny z grupy zachodniopomorskich samorządów, który może liczyć na dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego na modernizację lokalnej infrastruktury sportowej. W dniu dzisiejszym umowę ze Starostą Choszczeńskim Adamem Andriaszkiewiczem i Wicestarostą Choszczeńskim Wiolettą Kaszak podpisał Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Ryszard Mićko. Powiat Choszczeński z marszałkowskich funduszy doposaży w sprzęt i akcesoria sportowe wszystkie cztery jednostki organizacyjne: Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie, Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Niemieńsku. Koszt całkowity zadania wynosi 40 000,00 zł. Kwota dotacji wynosi 17 000,00 zł. Czas realizacji zadania - do końca 2017 r.

Czytaj całość…
 
Święto Choszczeńskieg dywizjonu artylerii samobieżnej 12BZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
wtorek, 27 czerwca 2017 10:04

W minioną sobotę Choszczeński dywizjom artylerii samobieżnej 12 BZ obchodził swoje święto.  Uroczysta zbiórka z okazji kultywowania tradycji artyleryjskich była również okazją do wręczenia nagród, wyróżnień i odznaczeń dla najlepszych żołnierzy.

Czytaj całość…
 
IX Festiwal Krasnali - Drawno PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
czwartek, 22 czerwca 2017 13:14

Czytaj całość…
 
Krzęcińskie Święto Wiatraka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
czwartek, 08 czerwca 2017 09:40

Czytaj całość…
 
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 13:09

Informuje, że w wyniku zapytania ofertowego pn. „Inwentaryzacja oraz opracowanie projektu technicznego poziomej i wysokościowej szczegółowej osnowy geodezyjnej dla obszaru miasta i gminy Drawno" wybrano najkorzystniejszą ofertę złożoną przez spółkę cywilną GEOSYSTEM Olejnik, Walęcki, Woźniak.

Wykonawców prac geodezyjnych realizujących zlecenia na terenie powiatu choszczeńskiego prosimy o przekazywanie wszelkich informacji, opinii, sugestii, które mogą mieć wpływ na realizację ww. prac.

Uwagi prosimy kierować na adres poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub składać na piśmie w Sekretariacie.

 
Choszczeńska Sobótka 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 14:14

 

Występy dzieci i młodzieży, przepyszne jadło, wyśmienite nalewki, pokazy sprzętu wojskowego i popisy choszczeńskich kajakpolistów... a poza tym niezapomniane koncerty Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomasza Niecika... czyli Choszczeńska Sobótka 2017. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Czytaj całość…
 
III Piknik Recki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 12:47

Weekend minął  pod znakiem  dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.  Włodarze i mieszkańcy Gminy Recz zadbali o rozrywkę na bardzo wysokim poziomie.  III Piknik Recki, bo o nim mowa  to przede wszystkim  niezwykle klimatyczna, wręcz rodzinna impreza, która scala mieszkańców Recza i okolic. Wśród ogromu atrakcji jakie zostały przygotowane na sobotnie wydarzenie znalazły się między innymi: zabawy z animatorami dla dzieci, występy lokalnych artystów, plecenie wianków, nauka sztuki tkactwa. Dla smakoszy też się coś znalazło. Stoiska z rękodziełem , dmuchane zamki  czy obowiązkowa pajda chleba ze smalcem, czyli specjalnie przygotowane przepyszne  lokalne specjały  zachwycały smakiem i wyglądem.  Jednym zdaniem - zabawa  była naprawdę udana! Głównym punktem programu był koncert Kasi Wilk, który rozgonił deszczowe chmury na dobre oraz zabawa do białego rana. Zarząd Powiatu w Choszcznie z przyjemnością włączył się w współorganizację III Pikniku Reckiego. Serdecznie  gratulujemy  wyjątkowej atmosfery i świetnej organizacji.

 

Czytaj całość…
 
Zakończenie Roku Szkolnego w Zespole Szkół Nr 2 Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Promocja   
piątek, 23 czerwca 2017 14:28

Ponad 400 uczniów Zespołu Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie otrzymało dzisiaj świadectwa ukończenia roku szkolnego 2016/2017. Podczas uroczystego apelu wręczono stypendia, nagrody i wyróżnienia dla uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce oraz aktywnie pracowali na rzecz powiatu i szkoły.  Stypendium Powiatu Choszczeńskiego za rok szkolny 2016/2017 z rąk Starosty Choszczeńskiego Adama Andriaszkiewicza oraz Wicestarosty Wioletty Kaszak otrzymali: za osiągnięcia naukowe uczniowie: Marek Nowak - klasa II LO a, Sandra Stolarz - II TOŚ, Marta Król - klasa III TOŚ, Patryk Michalski - III a ZSZ, za osiągnięcia artystyczne: Karolina Kamela - III TH, Jakub Skory - klasa II TB, Łukasz Sieklucki - klasa II TB, oraz za osiągnięcia sportowe - Estera Szeliga z klasy I TB.

Czytaj całość…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 159