Aktualności
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
czwartek, 29 marca 2018 13:27

KLIKNIJ, aby obejrzeć nasze życzenia:

 
Likwidacja aresztu śledczego w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
piątek, 30 marca 2018 13:02

Podpułkownik Ryszard Melnik, Dyrektor Aresztu Śledczego w Choszcznie przechodzi ze służby czynnej na emeryturę. Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz i Wicestarosta Wioletta Kaszak podziękowali pułkownikowi za wieloletnią pracę dla służby więziennej.

Więcej…
 
Ogłoszenie wyniku otwartego konkursu ofert PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
piątek, 30 marca 2018 08:04

Wynik otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. Organizacja i upowszechnianie sportów wodnych w powiecie choszczeńskim w 2018 r.

Ogłoszenie wyniku [plik PDF]

 

Wynik otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. Animator sportu osób niepełnosprawnych w 2018 r.

Ogłoszenie wyniku [plik PDF]

 
Zawiadomienie o Komisjach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 27 marca 2018 11:42

 

 

Zawiadamiamy, że posiedzenia Komisji Rady Powiatu w Choszcznie odbędą się w następujących terminach:

 

 

Więcej…
 
Zawiadomienie o Sesji Rady Powiatu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 26 marca 2018 15:08

 

Zawiadamiam, że XXIV Sesja Rady Powiatu w Choszcznie odbędzie się dnia 5 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół nr 1 w Choszcznie, przy ul. Bol. Chrobrego 31A (Kawiarenka).

 

 

Więcej…
 
Jarmark Wielkanocny z Liderem Pojezierza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 26 marca 2018 11:24

Wyroby kulinarne, a wśród nich ciasta i inne wypieki, wędliny, pasztety, dżemy, miody pitne, wino i dalej malarstwo, rzeźba, włókiennictwo, wikliniarstwo, wyroby z gliny – te i inne produkty zaprezentowało blisko 40-tu wystawców na corocznym Jarmarku Wielkanocnym z Liderem Pojezierza LGD, który w tym roku odbył się w Choszcznie. Wszystkich gości – zarówno wystawców jak i licznie przybyłych odwiedzających – powitali starosta choszczeński Adam Andriaszkiewicz, członek zarządu województwa zachodniopomorskiego Ryszard Mićko oraz burmistrz Choszczna Robert Adamczyk i wiceburmistrz miasta Łukasz Młynarczyk.

Więcej…
 
73 rocznica polskości w Reczu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 26 marca 2018 10:33Recz. Naturalnie
- to tytuł imprezy popularnonaukowej zorganizowanej z okazji 73 rocznicy polskości na ziemiach zachodnich. Były już dwie imprezy z tego cyklu: Recz fantastycznie (2016 r.) i Recz kulturalnie (2017 r.). Jest j pomysł na kolejną pn. Recz niezapomniany…

W tym roku organizatorzy – Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego i Towarzystwo Miłośników Recza – wybrali temat przyrody i jej zasobów w gminie Recz.

Więcej…
 
Nowy dowódca choszczeńskiego garnizonu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 23 marca 2018 13:19

Podpułkownik Jarosław Chojnacki przekazał obowiązki dowódcy Choszczeńskiego Dywizjonu Artylerii Samobieżnej swemu następcy  - podpułkownikowi Danielowi Nodze. Jarosław Chojnacki pełnił obowiązki dowódcy choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej od sierpnia 2016 roku.
- Dywizjon żegna dzisiaj nie tylko swojego dowódcę, ale też wspaniałego człowieka, który wielokrotnie dawał przykłady postępowania godnego, honorowego, jak przystało na żołnierza realizującego powierzoną misję – mówił wczoraj  pułkownik Piotr Trytek, dowódca Błękitnej Brygady podczas uroczystości pożegnania podpułkownika Chojnackiego, który awansował na wyższe stanowisko służbowe.

Więcej…
 
Otwarcie w niedzielę o godz. 11.00 w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 21 marca 2018 09:28

Kilkudziesięciu wystawców, kiermasz produktów związanych z Wielkanocą, wyrobów regionalnych, dekoracji, degustacje świątecznych specjałów, sprzedaż rękodzieła. Wystąpią zespół Trio Kostas i wielu lokalnych zespołów, m.in. Korytowo na Ludowo, Stobniczanie, Pogodna Jesień, Mirage, Jutrzenka z Przelewic, Dębniacy z Dębna.
O godz. 14.00 ogłoszenie wyników konkursu na palmę i babę wielkanocną! Zgłosiło się już kilkudziesięciu uczestników.

Więcej…
 
Konkurs Wiedzy o Regionie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 23 marca 2018 08:45

"Patriotyzm w moim regionie" – to temat przewodni XIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie zorganizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Suliszewie. Oprócz SOSW im. Kawalerów Orderu Uśmiechu uczestniczyli w nim uczniowie Zespołu Szkół Nr 12 w Koszalinie, Ośrodka Szklono - Wychowawczego im. Jana Brzechwy w Szczecinku i Zespołu Placówek Specjalnych w Sławoborzu. Uczniowie zaprezentowali się m.in. w formie plastycznej i multimedialnej. Patronat na konkursem objął Starosta Choszczeński Adam Andriszkiewicz, a Zarząd Powiatu w Choszcznie ufundował nagrody dla jego uczestników.
A.G.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 181