Aktualności
III Turniej piłki nożnej im. Jerzego Hawrylewicza "Żeńsko 2012" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
wtorek, 10 lipca 2012 07:58
alt

Już po raz trzeci w niedzielę 8 lipca został rozegrany III turniej o Puchar im. Jerzego Hawrylewicza, byłego zawodnika Grunwaldu Choszczno, Arkonii Szczecin, Stali Szczecin, Pogoni Szczecin i VfB Oldenburg, który po długoletniej śpiączce zmarł w 2009 roku. Organizatorem turnieju jest Klub Sportowy „Orzeł” Żeńsko na czele z prezesem Panem Bogumiłem Gibertem. Udział w turnieju wzięło dwanaście drużyn.
Więcej…
 
Sukces kajak-polistów z MOSW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
poniedziałek, 09 lipca 2012 10:35
alt

W Międzynarodowym Pucharze Polski i Otwartych Mistrzostwach Choszczna w Kajak Polo rozgrywanych w Choszcznie w dniach 7 - 8 lipca 2012 r. uczestniczyło 139 zawodników z 10 klubów: Canoe Polo Swarzędz, SITK Warszawa, LUKS Kwisa Leśna, Drukarz Warszawa, WOPR Skierniewice, UKS Tanew Księżpol, KTW Kalisz, UKS SET Kaniów, Zespoły z Pragi oraz gospodarze, MOSW Choszczno.
Więcej…
 
Szansa dla Młodych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Kaliński   
piątek, 06 lipca 2012 10:21
    Uprzejmie informujemy, iż Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie, jako jedyny w województwie zachodniopomorskim znalazł się w grupie 23 urzędów pracy w Polsce realizujących projekt pilotażowy pn. „Twoja Kariera – Twój Wybór” w ramach programu „MŁODZI NA RYNKU PRACY”.
   Działania zawarte w projekcie adresowane są wyłącznie do osób, które nie przekroczyły 30 roku życia, rejestrują się w Powiatowym Urzędzie Pracy po raz pierwszy i od dnia rejestracji do dnia wdrożenia pilotażu nie upłynęło 6 miesięcy.
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na stronę Powiatowego Urzędu Pracy w Choszcznie – www.pupchoszczno.pl

 
II Edycja Pucharu Polski w Kajak-Polo I i II Dywizji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 06 lipca 2012 07:53
alt
 
Rzemieślnicy mają nowy sztandar PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
czwartek, 05 lipca 2012 14:23
alt
Rzemieślnicy i przedsiębiorcy z powiatu choszczeńskiego świętowali 65-lecie istnienia Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców. Z tej okazji został ufundowany dla cechu nowy sztandar. Było to możliwe dzięki 63 fundatorom. Wśród nich był też Zarząd Powiatu i Rada Powiatu w Choszcznie.  Honorowe gwoździe w imieniu Zarządu wbił Starosta Choszczeński Lesław Śliżewski a w imieniu Rady Powiatu, wiceprzewodniczący Roman Lubiniecki.  
Więcej…
 
Łączy nas Leader PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
czwartek, 05 lipca 2012 11:31
alt
Z wizytą w Choszcznie gościła młodzież z Litwy, która w ramach prowadzonego przez Stowarzyszenie Lider Pojezierza i podobną organizację litewską w ramach programu „Łączy nas Leader” uczestniczy w warsztatach dziennikarskich.
Więcej…
 
Krew dla Dawida PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
czwartek, 05 lipca 2012 11:09
alt
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie, honorowi krwiodawcy oraz mieszkańcy naszego miasta i okolic oddali dla 18-letniego strażaka Dawida ponad 17 litrów krwi.
Więcej…
 
Poselska wizyta w Starostwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
środa, 04 lipca 2012 12:34
alt
 
Poseł na Sejm RP Stanisław Wziątek spotkał się dziś z członkami Zarządu Powiatu. W spotkaniu uczestniczył także Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Jerzy Kotlęga  oraz Przewodniczący Powiatowej Rady SLD w Choszcznie Eugeniusz Nykiel. Wizyta zbiegła się z otwarciem biura poselskiego, które mieści się w budynku Rejonowej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul Grunwaldzkiej 36.
Więcej…
 
Pożegnanie roku szkolnego w ZS nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 29 czerwca 2012 14:16
alt
W Zespole Szkół nr1 im Bolesława Krzywoustego pożegnanie roku szkolnego odbyło się na placu apelowym. Jako pierwsi nagrody w postaci stypendium Starosty Choszczeńskiego za osiągnięcia artystyczne i sportowe otrzymali: Joanna Rybka, Krzysztof Sielicki, Katarzyna Stankiewicz i Anna Dukindorf.
Więcej…
 
„Nobliści” żegnają rok szkolny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 29 czerwca 2012 13:16
alt
W klimacie EURO 2012 Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 pożegnali rok szkolny. Wśród licznych gości był Starosta Lesław Śliżewski z Członkinią Zarządu  Powiatu Małgorzatą Buchajczyk i Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Romanem Lubinieckim. Zakończenie roku to czas podsumowań całorocznej pracy uczniów i nauczycieli oraz uhonorowanie najlepszych.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 następna > ostatnia >>

Strona 165 z 176