Aktualności
IX Mistrzostwa Powiatu Drwali PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 27 sierpnia 2012 13:46

alt

W tym roku do zawodów stanęło 10 drwali z naszego powiatu. Bezapelacyjnymi zwycięzcami okazali się  zawodnicy Nadleśnictwa Bierzwnik zajmując pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Byli to: Andrzej Czuja, Emil Wieczorek i Damian Kasprzak.

Więcej…
 
Myśliwi po raz XIV strzelali w Kruczaju PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 27 sierpnia 2012 13:33

alt

Tegoroczne strzelania zgromadziły 39 zawodników z naszego powiatu oraz ze Szczecina, Poznania i Mieszkowic. Od rana trwały zacięte zmagania w kategorii indywidualnej i drużynowej. Aby zwyciężyć należało dobrze wypaść w trzech konkurencjach (skit, oś i trap).
     W kategorii indywidualnej Puchar Starosty Choszczeńskiego za I miejsce zdobył Leszek Haufa. Andrzej Kuzka za 2 miejsce otrzymał puchar Wójta Gminy Bierzwnik. Edward Henne został zdobywcą Pucharu Nadleśniczego Nadleśnictwa Bierzwnik za III miejsce.

Za I miejsce w skicie Puchar Wojewody Zachodniopomorskiego zdobył Michał Kobryński.

Więcej…
 
X Brzezińskie Lato PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 27 sierpnia 2012 13:23

alt

Dom Pomocy Społecznej w Brzezinach w dniu 23.08.2012 r. we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach „NADZIEJA” zorganizował „X Brzezińskie Lato”.
Dyrektor DPS pani Teresa Mądzielewska witając gości na ręce starosty Lesława Śliżewskiego złożyła podziękowania za nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych oraz za windę, która już niedługo zostanie uruchomiona. Inwestycje te były możliwe dzięki współpracy Zarządu Powiatu w Choszcznie z Urzędem Marszałkowskim w Szczecinie.

Więcej…
 
Aktywne i stabilne NGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
poniedziałek, 27 sierpnia 2012 06:35

alt                    alt

Rozwiń z nami swoją organizację!
Podnoś swoje kompetencje i przyłącz się do wspólnego rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.
Zdobądź wiedzę i umiejętności potrzebne do efektywnego zarządzania organizacją pozarządową i zacznij czerpać z tego zysk.

„Aktywne i stabilne NGO” to cykl trzyczęściowych bezpłatnych szkoleń finansowanych ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla pracowników, wolontariuszy a także członków organizacji pozarządowych mających swoją siedzibę na terenach wiejskich i małomiasteczkowych województwa zachodniopomorskiego (do 30 000 mieszkańców).

Więcej…
 
Zbadaj się i zyskaj spokój o swoje zdrowie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
piątek, 24 sierpnia 2012 08:09

alt

5 oraz 6 września mammobus kolejny raz odwiedzi powiat choszczeński. Panie znów będą miały szansę zgłosić się na profilaktyczne badanie piersi. Czy to zrobią?

Mimo, iż Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi trwa już kilka lat, poziom przebadania wśród pań nadal nie jest zadowalający. Jedynie 52% mieszkanek powiatu choszczeńskiego uprawnionych do wykonania mammografii, zgłosiło się na badanie, co oznacza, że nadal wiele Pań nie zdecydowało się, aby zyskać spokój o swoje zdrowie. Czas to zmienić!

Więcej…
 
UWAGA BURZE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Kaliński   
środa, 22 sierpnia 2012 13:16

BURZE, HURAGANOWE WIATRY I NAWAŁNICE
 
Burze, intensywne opady deszczu oraz huraganowy wiatr są naturalnymi zjawiskami pogodowymi i występują z różną siłą. To zjawiska, które szybko się przemieszczają.
Pamiętaj, żywioł zawsze jest niebezpieczny!
Czy TY i TWOJA RODZINA  jesteście bezpieczni?
Pamiętaj!!! Porażenie piorunem najczęściej kończy się śmiercią lub trwałym kalectwem. Wyładowanie atmosferyczne może spowodować pożar, uszkodzenie budynku lub spalenie instalacji elektrycznej oraz uszkodzenie wszystkich włączonych do niej urządzeń np. telewizora, komputera itp.

Więcej…
 
Zawiadomienie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
środa, 22 sierpnia 2012 12:49

Działając na podstawie § 47 ust. 2a Statutu Powiatu Choszczeńskiego (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego z 2002 r. Nr 20, poz. 352 ze zm.) zawiadamiam, iż posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów Rady Powiatu w Choszcznie odbędzie się dnia 29.08.2012 r. o godz. 7.30  w Starostwie Powiatowym, przy ul. Nadbrzeżnej 2 –  pok. nr 107.

Więcej…
 
XIII Pełczycki Maraton Pływacki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 17 sierpnia 2012 12:23
alt
 
Maraton odbył się 15.08.2012 r. na jeziorze Pełcz Duży w Pełczycach, organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Pełczyckiej. W imprezie wzięło udział 27 zawodników. Warto podkreślić, że uczestnicy przyjechali między innymi z Poznania, Koszalina i Nowego Tomyśla.
Więcej…
 
Strzelania w Kruczaju PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 17 sierpnia 2012 10:44
alt
 
Choszcznianin w regatach TALL SHIPS RACES 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 17 sierpnia 2012 08:43
alt
 
Szymon Winiarski trenujący w Międzyszkolnym Ośrodku Sportów Wodnych w Choszcznie przeżył wspaniałą przygodę podczas wielkich regat żaglowców Tall Ships Races 2012 na „Fryderyku Chopinie”(4-29 lipca 2012 br.). Był członkiem reprezentacji Szczecina.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 następna > ostatnia >>

Strona 161 z 175