Aktualności
Rzemieślnicy mają nowy sztandar PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
czwartek, 05 lipca 2012 14:23
alt
Rzemieślnicy i przedsiębiorcy z powiatu choszczeńskiego świętowali 65-lecie istnienia Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców. Z tej okazji został ufundowany dla cechu nowy sztandar. Było to możliwe dzięki 63 fundatorom. Wśród nich był też Zarząd Powiatu i Rada Powiatu w Choszcznie.  Honorowe gwoździe w imieniu Zarządu wbił Starosta Choszczeński Lesław Śliżewski a w imieniu Rady Powiatu, wiceprzewodniczący Roman Lubiniecki.  
Więcej…
 
Łączy nas Leader PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
czwartek, 05 lipca 2012 11:31
alt
Z wizytą w Choszcznie gościła młodzież z Litwy, która w ramach prowadzonego przez Stowarzyszenie Lider Pojezierza i podobną organizację litewską w ramach programu „Łączy nas Leader” uczestniczy w warsztatach dziennikarskich.
Więcej…
 
Krew dla Dawida PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
czwartek, 05 lipca 2012 11:09
alt
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie, honorowi krwiodawcy oraz mieszkańcy naszego miasta i okolic oddali dla 18-letniego strażaka Dawida ponad 17 litrów krwi.
Więcej…
 
Poselska wizyta w Starostwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
środa, 04 lipca 2012 12:34
alt
 
Poseł na Sejm RP Stanisław Wziątek spotkał się dziś z członkami Zarządu Powiatu. W spotkaniu uczestniczył także Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Jerzy Kotlęga  oraz Przewodniczący Powiatowej Rady SLD w Choszcznie Eugeniusz Nykiel. Wizyta zbiegła się z otwarciem biura poselskiego, które mieści się w budynku Rejonowej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul Grunwaldzkiej 36.
Więcej…
 
Pożegnanie roku szkolnego w ZS nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 29 czerwca 2012 14:16
alt
W Zespole Szkół nr1 im Bolesława Krzywoustego pożegnanie roku szkolnego odbyło się na placu apelowym. Jako pierwsi nagrody w postaci stypendium Starosty Choszczeńskiego za osiągnięcia artystyczne i sportowe otrzymali: Joanna Rybka, Krzysztof Sielicki, Katarzyna Stankiewicz i Anna Dukindorf.
Więcej…
 
„Nobliści” żegnają rok szkolny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 29 czerwca 2012 13:16
alt
W klimacie EURO 2012 Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 pożegnali rok szkolny. Wśród licznych gości był Starosta Lesław Śliżewski z Członkinią Zarządu  Powiatu Małgorzatą Buchajczyk i Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Romanem Lubinieckim. Zakończenie roku to czas podsumowań całorocznej pracy uczniów i nauczycieli oraz uhonorowanie najlepszych.
Więcej…
 
Dni Recza 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
środa, 27 czerwca 2012 14:21

alt

Więcej…
 
III turniej Orlika o Puchar Premiera RP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
piątek, 22 czerwca 2012 07:50

alt

Więcej…
 
PPS Comenius – wizyta partnerska w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
czwartek, 21 czerwca 2012 09:17
alt  
 
Niedawno prezentowaliśmy Państwu relację z debaty „Nie ma imigracji bez integracji” w ZS nr 1 w Choszcznie z udziałem 54-osobowej grupy uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich z Francji, Rumunii, Włoch i Hiszpanii. Dziś przedstawiamy dalszą relację z tej wizyty.
Więcej…
 
Krzęcińskie Święto Wiatraka już za nami! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
środa, 20 czerwca 2012 09:47
alt
 Dnia 16 czerwca 2012 r. (sobota) odbyły się DNI KRZĘCINA pod nazwą KRZĘCIŃSKIE ŚWIĘTO WIATRAKA, którego organizatorem był Wójt Gminy Krzęcin Krzysztof Żuchowski oraz Gminne Centrum Kultury w Krzęcinie.
   Tegoroczne obchody rozpoczęła barwna parada ulicami Krzęcina, którą prowadziła Krzęcińska Orkiestra Dęta pod kierownictwem Pana Zdzisława Grzywny. W paradzie brali udział również motocykliści – którzy co roku odwiedzają naszą Gminę, rowerzyści z Klubu Turystyki Rowerowej "Voyager”, pracownicy GCK w Krzęcinie, sportowcy - piłkarze z Gminnego Klubu Sportowego "Klon Krzęcin”, Klub Seniora "Stokrotka”, dzieci i młodzież z zespołu Tańca Współczesnego "SWING” działającego przy Gminnym  Centrum Kultury w Krzęcinie oraz mieszkańcy Krzęcina.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 następna > ostatnia >>

Strona 159 z 169