Aktualności
Posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
poniedziałek, 04 lutego 2013 13:37
alt

W dniu 1 lutego 2013 r. odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia w Choszcznie, która jest organem opiniodawczo-doradczym Starosty Choszczeńskiego w sprawach polityki rynku pracy.
Więcej…
 
Harmonogram dyżurów zimowego utrzymania dróg powiatowych - luty 2013 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 01 lutego 2013 14:54
alt
Więcej…
 
Straż Rybacka ma nowy sprzęt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
wtorek, 29 stycznia 2013 10:09
alt

W piątek 25.01.2013 r., na terenie Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego w Choszcznie, odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu dla Społecznych Straży Rybackich w Choszcznie i Drawnie zakupionego ze środków pozyskanych z Lokalnej Grupy Rybackiej „Partnerstwo Jezior” w ramach Programu Operacyjnego RYBY 2007-2013.
Więcej…
 
Studniówka w Zespole Szkół nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
poniedziałek, 28 stycznia 2013 14:31
alt

Tegoroczna studniówka uczniów Zespołu Szkół nr 1 ze względu na remont hali sportowej odbyła się w hali ZS nr 2. W „Studniówce 2013” uczestniczyło  283 uczniów z 13 klas maturalnych.
Więcej…
 
„Morsy” w Jeziorze Klukom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
poniedziałek, 28 stycznia 2013 10:14
alt

Krzęcińskie „Morsy” znów zawitały do Choszczna, aby wziąć udział w imprezie pn. "RAZ ZIMNO RAZ GORĄCO". Ta zimowa zabawa polegała na wygrzewaniu się w saunie lub korzystaniu z jacuzzi na przemian z kąpielą w skutym lodem jeziorze. Impreza odbyła się pod Patronatem Starosty Choszczeńskiego.
Więcej…
 
Warsztat Terapii Zajęciowej w Piaseczniku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
poniedziałek, 28 stycznia 2013 10:55
alt
 
Warsztat Terapii Zajęciowej w Piaseczniku jest placówką pobytu dziennego, realizującą zadania w zakresie rehabilitacji społecznej, zawodowej oraz leczniczej dla grupy 30 osób niepełnosprawnych. Celem prowadzonej rehabilitacji jest ogólny rozwój i poprawa sprawności każdego uczestnika, tak aby mógł prowadzić możliwie niezależne, samodzielne i aktywne życie. To właśnie tutaj osoba niepełnosprawna ma możliwość uczenia się na nowo interpersonalnych kontaktów społecznych, pozwalających na obniżenie poczucia izolacji i opuszczenia przez innych.
Więcej…
 
Podziękowania dla Pani Teresy Oliwy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 25 stycznia 2013 15:03
alt

W Urzędzie Miejskim w Choszcznie odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Teresy Oliwy, która przez wiele lat pełniła funkcję Prezesa Koła Polskiego Związku Niewidomych w Choszcznie.

Na spotkanie przybyło wiele osób, które czuły potrzebę wyrażenia wdzięczności  za społeczną pracę, w którą Pani Prezes wkładająca całe swoje serce. Obecni byli gospodarze miasta, powiatu oraz władze związkowe.
Więcej…
 
Bal maskowy na Zamku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
czwartek, 24 stycznia 2013 11:28
alt
 
„Jak karnawał to zabawa” - pod takim hasłem odbył się bal maskowy na Zamku. Impreza rozpoczęła się od prezentacji masek - a było co oglądać! Wśród nich nie zabrakło biedronki, sowy, lisa, Ufoludka, wilka a nawet Wampirzycy Moniki!
   Pomysłowość dzieci w ich przygotowaniu nie znała granic. Podczas zabawy dzieci wykazały się dużą sprawnością tańcząc według instrukcji Czarodzieja, pomysłowością ratując Księżniczkę i odwagą pokonując trudną drogę do domku Babci Czerwonego Kapturka. Dzieci bawiły się przy najnowszych hitach dyskotekowych…całej imprezie towarzyszyła radosna atmosfera, która utrzymała się przez dalszy ciąg dnia!
Więcej…
 
Krzęcińskie „Morsy” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
czwartek, 24 stycznia 2013 11:08
alt
 
Stowarzyszenie "Morsy Krzęcin" zaprasza wszystkich wielbicieli zimowych kąpieli (zarówno czynnych jak i biernych) do uczestnictwa w drugiej edycji imprezy "RAZ ZIMNO RAZ GORĄCO".
W niedzielę 27 stycznia br zapraszamy wszystkich chętnych na zimową kąpiel na Plaży Miejskiej w Choszcznie. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji przerębel do kąpieli w jeziorze, oraz saunę i jacuzzi na pobliskiej pływalni.  Po kąpieli jest przewidziany poczęstunek w postaci pysznej grochówki wojskowej oraz zgrilowanych kiełbasek. Wpisowe 5 zł. Patronat honorowy: STAROSTA CHOSZCZEŃSKI. www.morsykrzecin.pl
Więcej…
 
Ferie w gminie Krzęcin PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
czwartek, 24 stycznia 2013 10:46

alt

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 następna > ostatnia >>

Strona 153 z 181