Aktualności
Nabór na szkolenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
poniedziałek, 13 sierpnia 2012 07:22
alt
Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie informuje, że prowadzi nabór osób bezrobotnych zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie na szkolenia w dwóch przedziałach wiekowych, do 30 roku życia i powyżej 50 roku życia.
   1. Kierunki szkoleń:
      - Obsługa wózków jezdniowych z programem magazynowym,
      - Operator koparko ładowarki w klasie III.
   2. Dla grupy wiekowej powyżej 50 r.ż.
      - Obsługa wózków jezdniowych z programem magazynowym.
Osoby zainteresowane zapraszamy do pokoju nr 10. Informacja telefoniczna pod nr 95 765 70 91 w 31.
 
Zachodniopomorskie w Sieci - współpraca organizacji wspierających szansą na rozwój regionu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
czwartek, 09 sierpnia 2012 13:35

alt

Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych wraz z Partnerem Województwem Zachodniopomorskim  zapraszają organizacje pozarządowe z terenu powiatu choszczeńskiego do udziału w projekcie „Zachodniopomorskie w Sieci – współpraca organizacji wspierających szansą na rozwój regionu”.

W ramach tego projektu powołano Zachodniopomorską Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych KOMPAS, w której skład wchodzą organizacje z terenu województwa zachodniopomorskiego.
Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet V Dobre rządzenie; Działanie 5.4 Rozwój potencjału trzeciego sektora; Poddziałanie 5.4.2 Rozwój dialogu obywatelskiego.

Więcej…
 
Straż Pożarna Choszczno uznana przez PZPN drużyną Fair Play sezonu 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
czwartek, 09 sierpnia 2012 09:33
alt
 
5 sierpnia w Ustce odbyła się ceremonia zakończenia rozgrywek krajowych w piłce nożnej plażowej. Występująca w rozgrywkach I ligi drużyna choszczeńskich strażaków została uznana przez PZPN drużyną Fair Play sezonu 2012 r. Pamiątkowy puchar odebrał z rąk Stefana Majewskiego oraz Tomasza Iwana Komendant Powiatowy PSP w Choszcznie bryg. Marek Garbicz. Mistrzem Polski oraz zdobywcą Pucharu Polski została ponownie zaprzyjaźniona z choszczeńską strażą drużyna Grembacha Łódź, która w finale pokonała 6:1 Hurtap Łęczyca.
Więcej…
 
Termomodernizacja budynków w ZS nr 1 w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
poniedziałek, 06 sierpnia 2012 11:56
alt
 
W ramach dofinansowania na zadania termomodernizacyjne z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczęto prace termomodernizacyjne w Zespole Szkół nr 1 przy ul Chrobrego w Choszcznie.
Więcej…
 
Nowy skład Rady Społecznej przy SP ZOZ w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
środa, 01 sierpnia 2012 09:27
alt

Rada Powiatu w Choszcznie powołała Radę Społeczną przy Samodzielnym Zakładzie Opieki Społecznej w Choszcznie. W skład rady weszli: Przewodniczący Rady: Lesław Śliżewski - Starosta Choszczeński, Przedstawiciel Wojewody Zachodniopomorskiego: - Andrzej Chmielewski - Burmistrz Drawna. Członkowie: Józef Romanowski - Burmistrz Recza, Krzysztof Żuchowski - Wójt Krzęcina, Barbara Biesiada - Radna Rady Powiatu - lekarz, Barbara Zaniewska - Członkini Zarządu Powiatu, Adam Mońka - lekarz, Krystyna Wiśniewska Bugaj - Radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.
 
Gratulacje dla strażaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
wtorek, 31 lipca 2012 14:08
alt

Zarząd Powiatu spotkał się z reprezentantami Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Choszcznie, którzy uczestniczyli 8-15 lipca br. w Europejskich Igrzyskach Policjantów i Strażaków na  hiszpańskiej Teneryfie. Funkcjonariusze KP PSP w Choszcznie zdobyli 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe medale.
   Komendant KP PSP Marek Garbicz oraz funkcjonariusze Mirosław Dzidek, Marcin Mulawka i Dawid Andrysiewicz otrzymali od Zarządu nie tylko gratulacje ale również pamiątkowe upominki.
 
1 SIERPNIA ZABRZMIĄ SYRENY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
wtorek, 31 lipca 2012 06:38

alt1 sierpnia 2012 r. dla upamiętnienia 68. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego na terenie powiatu choszczeńskiego uruchomione zostaną syreny alarmowe. Syreny zawyją punktualnie o godzinie 17.00 - w godzinę "W", w której rozpoczęło się Powstanie Warszawskie.
Symboliczny dźwięk syren ma przypomnieć Polakom o heroicznej walce polskiego podziemia z niemieckim okupantem w Warszawie w sierpniu i wrześniu 1944 roku.
1 sierpnia, gdy usłyszymy dźwięk syren zatrzymajmy się na chwilę, by minutą ciszy uczcić pamięć bohaterów Powstania Warszawskiego.

 
Trzy dni na Cysterskim Szlaku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
poniedziałek, 30 lipca 2012 09:46
alt
 
W miniony weekend w ramach imprezy „Trzy dni na Cysterskim Szlaku” w Bierzwniku odbyły się „ III Międzynarodowe Targi Wyrobów Klasztornych” oraz „ Inauguracja Trasy Zakonów Pojezierza Myśliborskiego”.
Więcej…
 
Święto Policji 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 27 lipca 2012 08:28
alt

Święto Policji obchodzone jest corocznie 24 lipca i jest świętem państwowym. Zostało ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 21 lipca 1995 roku, przy nowelizacji ustawy o policji. Obchodzone jest w rocznicę powołania w roku 1919 Polskiej Policji Państwowej.
Więcej…
 
Wakacje młodzieży w Zakopanem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 27 lipca 2012 06:41
alt

Członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego Sprawni - Razem - Suliszewo w lipcu przebywali na obozie sportowym w Zakopanem.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 150 z 163