Aktualności
Nowe komputery w Zespole Szkół nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
poniedziałek, 04 marca 2013 09:16
alt
 
W końcu grudnia 2012 roku Zespół Szkół Nr 1 w Choszcznie otrzymał od Zarządu Powiatu w Choszcznie dodatkowe fundusze, które pozwoliły na zakup nowego wyposażenia do kawiarenki szkolnej i na odnowienie sprzętu komputerowego w szkole.
Więcej…
 
Uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Choszczeńskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 01 marca 2013 12:40
alt
 
1 marca 2013 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie odbyło się wręczenie stypendiów Starosty Choszczeńskiego uzdolnionym uczniom szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Choszczeński.
   Celem programu stypendialnego jest promowanie uczniów wybitnie uzdolnionych poprzez wspieranie działań na rzecz podnoszenia wyników w nauce, zachęcenie uczniów do brania udziału w konkursach i olimpiadach na szczeblu wojewódzkim, regionalnym, ogólnopolskim, doprowadzenie do wzrostu aspiracji edukacyjnych i aktywności uczniów oraz promocja powiatu poprzez osiągane wyniki i reprezentowanie powiatu na różnych konkursach przedmiotowych i olimpiadach.
Więcej…
 
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 01 marca 2013 11:19
alt

Obchodzimy dziś szczególny dzień - Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” - Jest to jedno z najmłodszych polskich świąt państwowych. Zostało ono ustanowione ustawą z dnia 3 lutego 2011 roku i obchodzone corocznie 1 marca. Święto jest poświęcone pamięci Żołnierzy Wyklętych - żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.
Więcej…
 
„Nie trać czasu załóż własną firmę - spełniaj się zawodowo”! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
wtorek, 26 lutego 2013 11:55
alt
 
Powiat choszczeński/ Starostwo Powiatowe w Choszcznie od listopada 2012 roku realizuje III edycję projektu pod nazwą „Nie trać czasu załóż własną firmę - spełniaj się zawodowo”! Celem  projektu jest pomoc w założeniu i funkcjonowaniu w pierwszym roku działalności nowym 30 przedsiębiorstwom  oraz wyposażenie uczestników/czek w praktyczne umiejętności przydatne przy zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej tj. sporządzanie biznes-planu, wniosków, wypełnianie dokumentów administracyjnych a ponadto:
Więcej…
 
Regionalne Zawody w Tenisie Stołowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
wtorek, 26 lutego 2013 10:14
alt
 
Zespół Szkół w Pełczycach był organizatorem zawodów regionalnych w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży szkolnej w Tenisie Stołowym - drużynowym dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.
Więcej…
 
Dyktando im nie straszne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 22 lutego 2013 10:43
alt
 
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego był doskonałą okazją do sprawdzenia ortograficznych pułapek w I Powiatowym Dyktandzie pod Patronatem Starosty Choszczeńskiego.
   Przed rozpoczęciem imprezy uczestnicy dyktanda nie kryli swych obaw przed tym, czy poradzą sobie z meandrami polskiej ortografii, ale żartobliwa treść dyktanda, przygotowanego przez panią Agnieszkę Kasperczuk - polonistkę z Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie sprawiła, że na ich twarzach pojawiły się uśmiechy.
Więcej…
 
Nowy sprzęt w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
piątek, 22 lutego 2013 08:51
alt
 
Przed XX sesją Rady Powiatu choszczeńscy strażacy zorganizowali prezentację nowego sprzętu w postaci namiotu, służącego zabezpieczaniu działań ratowniczo-gaśniczych. Komendant PSP bryg. Marek Garbicz przedstawił radnym i gościom zalety i możliwości, jakie daje najnowszy nabytek naszych strażaków.
Więcej…
 
Choszczeńska Policja podsumowała ubiegły rok PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
środa, 20 lutego 2013 09:03
alt

Na corocznej odprawie w Komendzie Powiatowej Policji w Choszcznie dokonano podsumowania wyników pracy za 2012 r. Komendant Powiatowy podinsp. Ireneusz Winnicki  relacjonując dokonania przedstawił informacje obrazujące zdarzenia, wykroczenia i przestępstwa, które miały miejsce na terenie naszego powiatu.
Więcej…
 
Choszczeńscy kajakpoliści w kadrze narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
wtorek, 19 lutego 2013 12:25
alt

Rok 2012 był bardzo udanym sezonem dla drużyn z Choszczno. Dzięki uzbieranym przez cały sezon punktom klub MOSW uplasował się na 11 miejscu w rankingu najlepszych klubów w Polsce. W rankingu znajduje się łącznie 88 klubów. Klub MOSW Choszczno uzbierał łącznie 269 pkt w tym aż 241 pkt zdobyli zawodnicy kajak-polo.
Więcej…
 
Powiatowe Dyktando Komunikat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Daniel Świech   
poniedziałek, 18 lutego 2013 12:50
alt

Wszystkich zainteresowanych udziałem w I Powiatowym Dyktandzie pod Patronatem Starosty Choszczeńskiego informujemy, że dyktando zostanie przygotowane przez komisję w składzie: Agnieszka Szuba i Beata Staruch z Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie oraz Agnieszka Kasperczuk z Zespołu Szkół nr 2 - nauczycielki języka polskiego.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 150 z 181