Aktualności
Zapisy do 8 maja !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 10 kwietnia 2018 13:38

1. REGULAMIN „2. mini biegu przetrwania dla dzieci”

2. REGULAMIN „3. MARSZU NORDIC WALKING AKTYWNYCH”

3. REGULAMIN „3. TERENOWEGO BIEGU PRZETRWANIA”

 
VIII Festiwal Akordeonowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 10 kwietnia 2018 10:59

Więcej…
 
Wiosenny konkurs o Piastku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 10 kwietnia 2018 08:44

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu plastycznego pn. Piastek na tropie wiosny zorganizowanego przez Powiat Choszczeński. Skierowany był do uczniów klas 1- 4 szkół podstawowych. Komisja obradowała w składzie: przewodnicząca - Wicestarosta Choszczeński Wioletta Kaszak oraz członkowie - dyrektor Choszczeńskiego Domu Kultury Małgorzata Kozłowska i Edmund Pokorniecki, instruktor plastyki i twórca klubu plastyka „Impresja”.  Spośród 250 prac, które zostały zgłoszone do konkursu jury przyznało miejsca pierwsze, drugie i trzecie w każdym rodzaju klas oraz 17 wyróżnień.
M.G., A.G.

Więcej…
 
Dzień Pracownika Służby Zdrowia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 06 kwietnia 2018 12:43

Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym,farmaceutom i fizjoterapeutom oraz pozostałym pracownikom służby zdrowia.
Życzymy spełnienia marzeń, radości na co dzień, wiary w siebie, dobrej pracyi zdrowia oraz osobistego szczęścia.

Składamy gorące podziękowania za trud codziennej pracy na rzecz drugiego człowieka, za odpowiedzialność i poświęcenie. Niech Wasza służba przynosi Wam moc satysfakcji i poczucia spełnienia w ratowaniu tego co najważniejsze - ludzkiego życia i zdrowia.

 
Młodzież zapobiega pożarom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 06 kwietnia 2018 14:30

To już 41 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W tegorocznych powiatowych eliminacjach konkursu wzięło udział 31 uczestników, którzy sprawdzili swoje umiejętności odpowiadając na szereg pytań w konkursie wiedzy z zakresu pożarnictwa. Dodatkową atrakcją  wczorajszego dnia był pokaz przygotowany przez funkcjonariuszy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Choszczna.
A.G.

Więcej…
 
Efekty unijnych projektów w ZS nr 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 06 kwietnia 2018 13:51

Sześciu uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. Noblistów Polskich odebrało dziś uprawnienia wykonywania zawodu spawacza. W dniu zakończenia roku przez klasy maturalne, tj. 27 kwietnia szkoła zamknie realizację projektu pt. Nowe kwalifikacje szansą na lokalnym rynku pracy współfinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, Działanie 8.6: Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia. W ramach projektu zorganizowano również kursy prawa jazdy, praktyki i indywidualne doradztwo zawodowe dla uczniów.

Więcej…
 
„Dni Otwarte Funduszy Europejskich” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
piątek, 06 kwietnia 2018 08:56

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w imieniu Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy serdecznie zaprasza do udziału w V edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbędzie się w terminie od 11 do 13 maja 2018 r.


W załączeniu list intencyjny Wicemarszałka Jarosława Rzepy zachęcający do udziału w akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

LIST INTENCYJNY [do pobrania]

 
Program Społecznik 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 05 kwietnia 2018 07:07

Po środki finansowe w ramach programu mogą ubiegać się nie tylko podmioty posiadające osobowość prawną, ale też współpracujące z nimi grupy nieformalne. Spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Społecznik odbędzie się 13 kwietnia o godz. 13:00 w Choszczeńskim Domu Kultury.

Więcej…
 
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Łoński   
czwartek, 29 marca 2018 13:27

KLIKNIJ, aby obejrzeć nasze życzenia:

 
Likwidacja aresztu śledczego w Choszcznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Kuźmiński   
piątek, 30 marca 2018 13:02

Podpułkownik Ryszard Melnik, Dyrektor Aresztu Śledczego w Choszcznie przechodzi ze służby czynnej na emeryturę. Starosta Choszczeński Adam Andriaszkiewicz i Wicestarosta Wioletta Kaszak podziękowali pułkownikowi za wieloletnią pracę dla służby więziennej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 180